O Nás

Od roku 2010

Firmu KIFO, s.r.o založil můj manžel Ivo Král v roce 2010, po dlouholetých pracovních zkušenostech v oboru chlazení, montáží vzduchotechniky, instalace tepelných čerpadel. Od roku 2010 tak nabízíme dodávky, profesionální montáž a servis klimatizačních jednotek i tepelných čerpadel Toshiba.

Můj manžel se stal úspěšným a žádaným odborníkem v tomto oboru a také VIP partnerem firmy Klima-Classic, největšího dovozce klimatizačních zařízení Toshiba pro ČR a dalších firem jako např. Daikin, Carrier nebo Mitsubishi. Záměrem firmy byla původně i montáž fotovoltaických elektráren, od čehož je odvozen i název firmy. V roce 2016 můj manžel nešťastnou náhodou zemřel a firmu jsem převzala já. V rámci sebevzdělávání v tomto oboru a hlubšímu porozumění technologií, které jsou s ním spojené, jsem vystudovala obor chlazení na Střední škole polytechnické v Brně, Jílová. 

Společně s kolegy s kterými můj manžel úzce spolupracoval z řad firem, investorů a hlavně spolupracovníků – přátel, firma nepřestala prosperovat. V této době jsme rozšířili svoji nabídku služeb i na instalace ventilačních a rekuperačních jednotek.

Vždy se společně snažíme našim zákazníkům předat kompletní odborné řešení všech zakázek v oboru chlazení, topení i větrání.

Všem velice děkuji, že firmu KIFO, s.r.o podporujete a společně ctíte čest pana Ivo Krále.

 

Milada Králová